ilustrace

Neinvazivní – bezbolestný lifting

Zahříváním pokožky kombinací bipolární a periorbitální hlavicí Spa RF na vysokou teplotu se razantně zvýší rychlost metabolismu v ošetřovaném místě a tím tvorba velkého množství kolagenu. Pokožka se výrazně vypíná a vyhlazuje. Po šesti až osmi ošetřeních je výsledek omlazení srovnatelný s chirurgicky provedeným miniliftingem. Ošetření je naprosto bezbolestné a v případě udržovacích kůr (cca. 1 kůra za dva měsíce) je výsledek trvalý. Samozřejmě je nutno počítat s mnoha okolnostmi (věk pacienta, zdravotní stav, množství a hloubka vrásek apod.) Obecně platí, že čím dříve začne pacient vrásky a poškození pleti řešit, tím méně ošetření je k dosažení výsledku potřeba.

před - před prvním ošetřením

po - po 12ti ošetřeních kombinovaných s lymfatickou drenáží obličeje

Radiofrekvenční VYPÍNÁNÍ VRÁSEK - REDUKCE STRIÍ:

RF Bipolar

Bipolární hlavice slouží k odstranění a vyhlazení vrásek a vypnutí pokožky. RF bipolární hlavice zahřívá tkáň do hloubky 2-6 mm, ve tkáni dojde ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace a lymfatické odvádění uvíznutých zbytků tuku a toxinů.

Akné vulgaris a jizvičky spojené s akné:

Lékařský přístroj Spa RF v kominaci s bipolární hlavicí určenou při cílené zahřívání tkání do hloubky 2-6 mm se s úspěchem používá k léčbě akné vulgaris a rosacey spojené s akné. V podstatě se jedná o velmi rychlé zahřátí postižené oblasti do malé hloubky. Působením vysoké teploty se pokožka našemu organismu jeví jako popálená. Trauma způsobené vysokou teplotou způsobí vyplavení velkého množství kolagenu v místě ošetření. Zároveň se v podkožní tkáni obnovují buňky, nahrazující staré a teplem poškozené. Pokožka se velmi rychle obnovuje a během několika ošetření (klinické studie uvádějí 10-30 ošetření) obtíže ustupují. Zahříváním tkání se zlepšuje lokální metabolismus, podněcuje hojení poruch vláken tkáně, snižuje otoky tkání podněcováním absorpce a odvodnění zadržovaných tekutin a toxinů lymfatickým systémem.

před - před prvním ošetřením

po - po 24 ošetřeních kombinovaných s lymfatickou drenáží obličeje a bylinným peelingem

Informace potřebné před zahájením léčby

V průběhu první návštěvy by měl ošetřující:

  • Stanovit klinickou diagnózu akné vulgaris nebo rosacey po akné.
  • Měl by být stanoven stupeň závažnosti akné např. dle Pochilo škály závažnosti

0 = normální, čistá pleť bez projevů akné
1 = pleť téměř čistá: ojediněle přítomny nezánětlivé pupínky (pupínky mohou být ….…hyperpigmentovány, nicméně růžové/červené.
2 = přítomny jsou nezánětlivé léze s několika zánětlivými lézemi (pouze pupínky/vřídky; bez nodulo-cystických lézí)
3 = převládající nezánětlivé léze s větším počtem zánětlivých lézí:středně až více komedonů a ...pupínků/vřídků, bez výskytu nebo s výskytem jedné malé nodulo-cystické léze.
4 = větší výskyt zánětlivých lézí:mnoho komedonů a půpínků/vřídků, bez výskytu nebo s výskytem několika nodulo-cystických lézí.
5 = převládající vysoce zánětlivé léze: různé množství komedonů, mnoho pupínků a vřídků ...nodulo-cystických lézí.

Pohled na ošetřování pokožky radiofrekvenčním přístrojem ve světě medicíny:

Původně byl přístroj Spa RF používán v kombinaci s bipolární hlavicí v medicíně k ošetření drobných jizviček po plastických operacích. Časem se zjistilo, že ošetřená oblast se výrazně vypíná (omlazuje). Po klinických testech se ukázalo, že ošetřená oblast má výrazně vyšší procento kolagenu a méně „starých“ buněk. Následně se začal používat radiofrekvenční přístroj i na samostatné ošetření pokožky a výsledky byly tak překvapivé, že se používání okamžitě rozšířilo do celé oblasti kosmetického a plastického oboru. V ČR byl objeven teprve nedávno. Studio MEDICAPRO již tuto technologii používá více jak 5 let a zkušenosti ukazují, že se jedná o nejjednodušší a nejefektivnější neinvazivní metodu omlazení pleti. Na rozdíl od většiny klinik, na kterých se zákrok provádí nemá MEDICAPRO ošetření předražené a ceny jsou odvozeny od časové náročnosti (např. cena v řádech mnoha tisíců korun není za ošetření obličeje u většiny specialistů nic vzácného). Cena ošetření ve studiích MEDICAPRO začíná na 250,- Kč za 100cm2. Pro zjednodušení: obě tváře vč. brady mají plochu cca. 300cm2.

Pro podrobné informace a poradenství volejte prosím na  608 143 793 – Ladislav Modrý dr.h.c.