ilustrace

Péče o tělo a zdraví

  • Škola Senseie Tanchiho Gosaky ( Naha-Okinawa )

  • reflexologie – reflexní masáž chodidel – akupresura

  • diagnostika a léčba pohybového aparátu

  • masáž celého těla pomocí horkých lávových kamenů a vonných olejů – zaměření: pohybový aparát (svalový i kosterní), snížení tukové podkožní zásoby, ztráta přebytečné vody hromadící se v podkoží, zlepšení elastičnosti pokožky, lymfatická masáž

  • diagnostika a léčba primárního i sekundárního lymfedému – lymfoterapie

  • dietologie – sestavení jídelníčku

  • rozbor krve - kompletní biochemie (hradí zdravotní pojišťovna)

Manuální uvolnění svalového a kosterního aparátu

Kompletní uvolnění svalového a kosterního pohybového aparátu pomocí horkých lávových kamenů a vonných bylinných olejů podle tisíce let staré japonské školy Senseie Tanchiho Gosaky z Okinavské Nahy. Součástí terapie je i diagnostika onemocnění pohybového systému. V případě použití velmi jemných technik lze docílit maximálního fyzického i psychického uvolnění. Vhodné pro snížení tukové podkožní zásoby, ztrátu přebytečné vody hromadící se v podkoží i zlepšení elastičnosti pokožky.

Bylinná čajová terapie

Dle zjištěného zdravotního stavu a aktuálních potíží připravíme bylinné čaje míchané podle tisíce let staré technologie japonské školy Senseie Tanchiho Gosaky z Okinavské Nahy. Čaje jsou míchány pro konkrétní osobu dle struktury jejího těla, povahy potíží, životního stylu, věku a pohlaví. Čaje jsou nepoužitelné pro jinou osobu, nežli pro kterou byly namíchány. Vhodné pro alergiky, osoby vystavené závadnému životnímu prostředí a stresu.

Reflexologie

Manuální tlaková stimulace nervových zakončení chodidel, diagnostika onemocnění.

Dietologie

Sestavení jídelníčku dle krevních skupin a trávicích enzymů.

Rozbor krve

Kompletní biochemie (hradí zdravotní pojišťovna).

Ve vybraných provozovnách – studiích je dále k dispozici

Solná jeskyně, solárium, sauna, vacuwalk (chůze v podtlaku), revi ber plus (vibrační kyvná plošina), přístrojová lymfodrenáž (pneumatické návleky), sauna, vířivka, posilovna.

Dále nabízíme

Zdravotní cvičení v našich oddílech bojových umění Karate Kobu Bakov nad Jizerou (www.karatekobu.com) a KAMIKAZE KARATEGI CZ, v.o.s. (www.kamikaze.cz)

Zde se můžete zúčastnit výcviku bojových umění a sebeobrany, ovšem v případě zdravotních problémů např. pohybového aparátu se cvičení provádí velmi jemným a pro tělo přijatelným způsobem, (známe např. z Číny, nebo Japonska, kde každé ráno tisíce lidí v parcích a ulicích cvičí zdravotní bojové umění Tai-Chi) který má za následek protažení svalů, vazů, úponů a rozpohybování kosterního aparátu.

V případě psychických problémů vám pomůže meditační cvičení, jež má za následek zklidnění psychiky a cíleně se dá využívat ke zvládání krizových životních situací.

Pro podrobné informace a poradenství volejte prosím na  608 143 793 – Ladislav Modrý dr.h.c.