ilustrace

Trvalá epilace lékařským přístrojem
Spa SHR na bázi AFT technologie

Spa SHR je sofistikovaná platforma pro estetickou léčbu využívající technologii pulsního světla AFT™. Ošetřování je možné i v průběhu letních měsíců. Techologie byla původně využívána pro epilaci transplantované pokožky (např. popálenina v oblasti obličeje byla nahrazena pokožkou z hýždě a tudíž bylo nutno zbavit transplantovanou část ochlupení).                                                        
OŠETŘENÍ JE NAPROSTO BEZBOLESTNÉ ! ! !

Na ošetření je možno poskytnout záruku 10 let. MEDICAPRO je jediné studio v ČR, které tuto záruku na epilaci poskytuje. (Kosmetické depilační přístroje nedokáží zajistit doživotní odstranění chloupků a proto nikdy nemohou zaručit výsledek) Cenově srovnatelné s běžnými kosmetickými laserovými depilačními přístroji !!!

Publikováno 9.9.2010 Autor: Permanent Beauty

Odstranění nežádoucího ochlupení na těle i obličeji bezbolestně.

V dnešní době je epilace nejpopulárnější a nejvíce rozšířenou procedurou v kosmetické dermatologii. Nejúčinnější variantou pro trvalou redukci a dlouhodobě odstranění ochlupení je epilace pomocí AFT technologie – zdokonalené technologie pulsního světla(IPL ), přístrojem Spa Line od firmy Alma Lasers.
Epilaci je možno provést kdekoliv na těle i na obličeji. Ženy se nejčastěji snaží zbavit nežádoucích ochlupení v oblasti obličeje (oblast horního rtu a brady), třísel, podpaží, předloktí a nohou. Pro muže jsou navíc zajímavé oblasti krku, ramen, hrudníku a zad. Epilace pomocí  AFT technologie je ideálním řešením, jak se natrvalo zbavit nekonečných hodin holení, bolestného a nepohodlného vytrhávání chloupků strojkem nebo voskem. Zákrok je neinvazivní a po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence, pacient se může hned po ošetření vrátit k běžným aktivitám.

Jak funguje AFT technologie?

AFT technologie pracuje s vlnovou délkou, která je nejefektivnější ze všech vlnových délek používaných pro trvalou epilaci. Technologie AFT využívá sérii rychle se opakujících pulsů s nízkou hustotou energie. Paprsek proniká bezbolestně do kůže a zasahuje pigment (melanin) ve folikulu chloupku a jeho cibulku. Folikul chloupku absorbuje dodanou energii, čímž dojde k jeho zahřátí. Po zahřátí nad bod tepelné destrukce dojde ke zničení folikulu chloupků a zamezení vzniku chloupku nového. Výsledek: trvalé odstranění ochlupení bez potřeby rekonvalescence.

Je ošetření bolestivé?

Ošetření je bezbolestné. Hlavice přístroje obsahuje kontaktní chlazení kůže, které umožňuje dodat do chloupku více energie a efektivněji a bezbolestně je tak odstraní.

Je zákrok bezpečný?

Parametry přístroje pracujícího s AFT technologií jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly Vašemu tipu kůže a tipu chloupku a zajišťují tak výjimečně přesné a jemné ošetření. Ihned po ošetření se může na ošetřené oblasti mírné začervenání, jako by po spálení od slunce, které však během jednoho dne vymizí.

Kolik ošetření je potřeba?

Všechny chlouky prochází klidovým a růstovým stádiem. Rozeznávají se 3 různé fáze růstu. Aktivní-anagen,  přechodná-katagen, klidová-telogen. Ošetření zasáhne pouze folikuly, které aktivně produkují chloupky v období ošetření. V tomto stavu (růstové stádium) se jich nachází v každé lokalitě na těle určité množství (15-30%). Zbývající folikuly musí nejdříve dosáhnout růstové fáze a potom mohou být teprve efektivně odstraněny. Z toho důvodu musí být ošetření opakováno, dokud všechny folikuly chloupků neprojdou růstovou fází. Klinické studie uvádí, že je potřeba min. 6 ošetření v rozmezí  1-2 měsíců. U chloupků v růstové (anagenní) fázi se nenávratně zničí i jejich zárodečné buňky. Tento požadovaný proces není možné očekávat u kořínků, které jsou při ošetření ve fázi klidové (katagenní a telogenní). Procento chloupků v růstové fázi je individuální, obvykle jde bohužel o 15-30% z celkové populace chloupků. Z toho vyplívá, že jedno ošetření depilačním laserem nemůže v žádném případě zničit všechny přítomné chloupky. V průměru jsou nutná 6-8 sezení v odstupech předepsaných lékařem, abychom postupně všechny kořínky v růstové fázi zachytily a zničily (nové chlupové cibulky již nevzniknou).

Je nutné upozornit, že vzhledem k různým růstovým fázím, je téměř nemožné ošetřit všechny kořínky chloupků, neboť některé jsou v klidové fázi i několik let, či destiletí. Tyto chloupky mohou vyrůstat v nepravidelných růstových fázích (např. v šedesáti-sedmdesáti letech začnou ženám na obličeji růst chloupky, které se po celý život udržovaly v klidové fázi. V takovém případě stačí opakovat pouze jednotlivé ošetření v průběhu několika let.

Pro podrobné informace a poradenství volejte prosím na  608 143 793 – Ladislav Modrý dr.h.c.